Двама полицаи от област Смолян са с повдигнати обвинения за престъпления, свързани с работата им. Това каза за БТА районният прокурор Татяна Найденова.
Униформените работили в Районното управление на МВР в Чепеларе. Те имали за задача в определен ден да тестват за алкохол водачи на МПС. Вместо да спират автомобили за проверка, двамата взаимно се тествали с дрегера. В документите отразявали нулевите стойности от техническото средство за водачи и автомобили, които не са проверявани.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.