
Украйна иска да внесе промени в последния момент в споразумението за украинските природни богатства със САЩ, заяви американският министър на финансите Скот Бесънт, като добави, че Вашингтон е готов да го подпише още днес, предаде Ройтерс, цитирана от БТА.
"Да, готови сме да подпишем споразумението, но Украйна реши да направи някои промени по него в последния момент", каза Бесънт на заседание на кабинета в Белия дом. Той добави, че САЩ са "готови да сключат споразумението още днес".
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.