
Израелският режим си подпечата „горчива и болезнена" съдба с нощните удари по Иран. Това заяви лидерът на Ислямската революция аятолах Сейед Али Хаменей в послание до нацията.
То бе направено няколко часа след като Израел нанесе удари по обекти в Техеран и други градове. Аятолах Хаменей заяви, че ционисткият режим трябва да очаква сурово наказание, съобщи БТА.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.