Над 220 земетресения с различен магнитуд са станали тази нощ в района на град Съндъргъ, окръг Балъкесир, където на 10 август при силен трус с магнитуд 6,1 загина един човек, а десетки бяха ранени, предаде турската частна телевизия НТВ, цитирана от БТА.
След земетресението от 4,8 в 21.58 ч. вчера през нощта до 7 ч. тази сутрин са станали общо 221 труса, повечето от които с магнитуд над 3, а по-силните от 4,2 и 4,3 по Рихтер.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.