Седем тела на мигранти бяха открити днес на два плажа в южната автономна област Андалусия в Испания, след като лодката им изглежда е потънала, предаде Франс прес, позовавайки се на съобщение на местните власти.
Шест от телата на мигрантите са открити на плажа Лос Муертос край Карбонерас, а тялото на още една от жертвите е намерено на плажа Лас Салинас в Кабо де Гата, уточниха разследващи пред АФП, цитирани от БТА.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.