С протестни шествия и призиви за по-добри условия на труд граждани от Албания и Косово отбелязаха днес 1 май - Международния ден на труда, съобщават албанската агенция АТА и косовското издание „Коха диторе".
По инициатива на Съюза на синдикатите на Албания днес пред сградата на албанското Министерство на икономиката и иновациите в Тирана се проведе протестно шествие, предаде АТА. В същото време пред сградата, в която се помещава офисът на албанския премиер, също в Тирана, се проведе и друг протест, организиран от Конфедерацията на синдикатите в Албания.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.