Едва в понеделник сутринта жителите на десетки областни градове в България чуха първите резултати от кметския вот от телевизионния екран и сайтовете.
Причината - в Смолян, Пазарджик, Разград, Ямбол, Търговище, Габрово, Шумен, Силистра и много други социолозите не бяха правили екзитпол. При все че е ясно, че в цялата държава вотът е силно раздробен и поляризиран.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.