
Френската модна марка „Кристиан Диор“ отложи планираното си мегашоу в Хонконг, което трябваше да се проведе през март. Причина за отмяната не е посочена, предаде Ройтерс.
Събитието беше очаквано от мнозина от луксозния бранш след шоуто на „Луи Вюитон“ през ноември миналата година. Това беше опит китайският град да се върне на картата на лукса и да се привлекат богати клиенти.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.