
Карлос Насар очаква още един приз, след като безапелационно стана спортист на България за 2024 година.
Спонсорът му проф. Николай Вълканов в момента му прави зала за тренировки в Девин. Тя трябва да е готова до Великден, който през тази година се пада на 20 април.
“Това ми е обещанието към Карлос, който е един необикновен спортист. Идеята е да се ползва и за тренировки на националите, като се ползва минералната вода и легловата база на хотела. Ще бъде оборудвана с най-доброто за вдигане на тежести”, обясни проф. Вълканов пред “24 часа”.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.