Емблемата за новия стадион на ЦСКА - "Българска армия", пристигна. Вече върви дейността по монтирането й пред централния вход на стадиона - сектор "А".
Тя е с диаметър от 4,2 м.
Иначе работата по съоръжението, което трябва да се превърне в най-модерното у нас, продължава с пълна сила. Очаква се до няколко месеца стадионът да бъде напълно завършен и на него да се провеждат мачове.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.