
Цялата общественост вчера стана свидетел на разгрома на Християн Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ, заяви в изявление днес говорителят на управляващата партия в Република Северна Македония Богданка Кузеска по повод проведения вчера митинг под надслов „Твърде много е”, съобщава БТА.
Според СДСМ на протеста снощи са присъствали около 15 000 членове и симпатизанти на ВМРО-ДПМНЕ и „провалът на ВМРО-ДПМНЕ и проваленият митинг с ниска посещаемост, обаче струват скъпо”.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.