
Председателят на Патриотичната партия Догу Перинчек обяви подкрепата на партията си за действащия президент Реджеп Тайип Ердоган за втория тур на президентските избори, насрочен за 28 май, пише в. „Сабах“ и БТА.
На пресконференция в Истанбул Перинчек прикани хората да гласуват за Ердоган, като същевременно критикува съперника на Ердоган Кемал Кълъчдароглу, кандидат за президент на опозиционния Национален алианс.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.