
Гръцката полиция залови група от хора, които са внасяли химически разтворители от България, смесвали са ги с гориво и след това са ги разпространявали чрез две бензиностанции в столичния район на Атика, предаде телевизия Скай.
Полицията е иззела повече от 29 тона смес от химически разтворители, над 17 тона течно гориво и 4 цистерни, а три замесени лица на 60, 32 и 19 години са задържани. Срещу тях, както и срещу 8 други е образувана преписка за нарушения на гръцкото митническо законодателство и на законите за защитата на конкуренцията и за регулиране на пазара на стоки и услуги.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.