
Германският канцлер Олаф Шолц увери украинския президент Володимир Зеленски в подкрепата си за започването на преговори за присъединяването на Украйна към ЕС, предаде ДПА.
Шолц подчерта, че бъдещето на страната е евросъюза и че Германия ще продължи да я подкрепя, включително и във военния сектор, се казва в съобщение на пресслужбата на германското правителство.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.