
В поздравление по случай мюсюлманския празник Рамазан байрам, който започва утре, турският президент Реджеп Тайип Ердоган заяви, че проблемите с инфлацията и поскъпването на разходите за живот ще бъдат решени.
“Въпросите, по които сме най-чувствителни, са на икономическия фронт - борбата срещу високата инфлация и поскъпването на разходите за живот. Решени сме да се справим с тези проблеми, които дълбоко ни нараняват като нация. Очакваме през втората половина на тази година да се видят по-ясно положителните ефекти от икономическата програма, която прилагаме. Предстоят ни 4 години без избори. Ще използваме този период за постигането на тези цели”, заяви турският президент Реджеп Тайип Ердоган в специално поздравление, което огласи чрез турските медии по случай Рамазан байрам, който започва утре и ще продължи до събота.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.