
Украинският президент Володимир Зеленски се очаква да присъства в четвъртък на първия ден от срещата на върха на Европейския съвет в Брюксел, съобщи официален представител на ЕС пред "Политико".
Канцеларията на украинския президент не е потвърдила плановете за пътуване на Зеленски и поначало от съображения за сигурност рядко го прави. Италианската новинарска агенция АНСА съобщи първа за предстоящото пътуване на Зеленски до белгийската столица, предаде БТА.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.