
Арестуваха бащата на 14-годишния, открил стрелба в училище в Джорджия, САЩ - Колт Грей, който вчера уби двама свои съученици и двама учители.
Бащата Колин Грей е обвинен в непредумишлено убийство и проява на жестокост към деца. Разследването показа, че 54-годишният Грей е подарил на сина си пушка преди две години. Тогава момчето е било едва на 12 години, пише БНТ.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.