
Въздушният трафик на международното летище в шведската столица Стокхолм беше засегнат за втора поредна нощ поради забелязан летящ дрон над писта, предаде АФП, цитирайки службата за гражданска авиация на страната.
Инцидентът е бил докладван до въздушния контрол в 20:00 ч по Гринуич снощи. Той е предизвикал закъснение от 15 до 20 минути за някои полети, пише БТА.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.