
Украинският президент Володимир Зеленски пристигна в Хърватия за участие в третата среща Украйна – Югоизточна Европа, която се провежда днес в Дубровник, съобщи Ройтерс, цитирана от БТА.
Зеленски заяви, че планира да обсъди със събеседниците си общия отговор на предизвикателствата за сигурността и международните усилия за прилагане на украинската формула за мир, както и сътрудничеството по пътя към присъединяване към Европейския съюз и НАТО.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.