
Американският президент Доналд Тръмп обяви, че ще създаде комисия по религиозните въпроси и вярата и офис за вероизповеданията към Белия дом, предаде Ройтерс, цитиран от БТА.
По време на Националната молитвена закуска в Капитолия Тръмп също така заяви, че по-късно днес ще подпише указ, с който ще нареди на главния прокурор да създаде работна група за борба с антихристиянските предразсъдъци във федералното правителство.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.