
Общо 33-ма души са починали вследствие на употреба на фалшив алкохол в Анкара, а 20 души се намират в интензивни отделения в болници в турската столица. Това съобщи днес валията на Анкара Васип Шахин, цитиран от местните медии.
След огромния брой случаи на починали от употреба на фалшиви спиртни напитки в Истанбул и в столицата Анкара се разрази голяма криза заради производството и разпространението на фалшив алкохол.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.