
В Газа днес е загинал български гражданин, работещ в системата на ООН, според постъпила в Министерството на външните работи (МВнР) предварителната информация, съобщиха от министерството на своя сайт.
Допълнителна информация ще може да бъде оповестена на по-късен етап, след като българската страна бъде запозната с резултата от извършваната от страна на компетентните органи проверка на обстоятелствата около инцидента, информират още от МВнР.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.