
Турските гранични власти са заловили общо 115 килограма наркотик, известен като скънк, в ремаркето на тежкотоварен камион, опитал да премине в Турция през ГКПП Хамзабейли на турско-българската граница, съобщи „Йени шафак", цитиран от БТА.
Превозното средство е било отклонено за допълнителна проверка, при която полицейско куче е помогнало за установяването на нелегалния товар.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.