
Първата хуманитарна помощ от три месеца насам пристигна до Газа, съобщи отделът на израелското министерство на отбраната, координиращ правителствената дейност в палестинските територии (КОГАТ/COGAT), предаде ДПА, цитирана от БТА.
Израел е позволил на 9 камиона с помощи да влязат в ивицата Газа днес, заяви ръководителят на службата на ООН за хуманитарната помощ Том Флечър, цитиран от Франс прес.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.