Президентът на САЩ Доналд Тръмп е бил прегледан за подуване в долната част на краката и синини по ръцете, заяви днес говорителят на Белия Дом Карълайн Левит, цитирана от Ройтерс и БТА.
Цитирайки писмо от лекаря на Тръмп, Левит каза пред репортери, че президентът е бил прегледан и му е било направено изследване на краката с ултразвук, което „открило хронична венозна недостатъчност […] - често срещано състояние, особено при хора на над 70 годишна възраст“.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.