Спиране на огъня в Украйна е малко вероятно преди пролетта, а европейските съюзници трябва да продължат подкрепата за Киев въпреки корупционния скандал, разтърсил Украйна, каза финландският президент Александър Стуб в интервю за Асошиейтед прес.
Европа ще се нуждае от sisu – финландска дума, означаваща търпение, издръжливост – за да премине през зимните месеци, посочи той, с оглед на хибридните атаки и информационната война, която Русия води из целия континент.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.