Кремъл публикува списък с „потенциални цели" в Лондон, Лестър, Рединг и Съфолк, за които твърди, че произвеждат дронове за Украйна.
В списъка бяха включени и редица украински фабрики за производство на дронове в Германия, Дания, Латвия, Литва, Холандия, Полша и Чехия, както и фабрики, произвеждащи компоненти в Германия, Испания, Италия, Чехия, Израел и Турция.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.