Френските и британските власти сключиха ново тригодишно споразумение в опит да предотвратят нелегалните преминавания през Ламанша, става ясно от пътна карта на френското Министерство на вътрешните работи, с която АФП се запозна снощи.
Участието на Великобритания може да достигне 766 млн. евро, но от тази сума 186 млн. евро ще зависят от ефективността на мерките, показва документът, пише БТА.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.