
Дъщерята на президента на САЩ Доналд Тръмп, Иванка Тръмп изрази подкрепата на американското правителство за венецуелците преди очакваната там днес демонстрация срещу президента Николас Мадуро, предаде Асошиейтед прес.
Президентът, вицепрезидентът и цялото правителство (на САЩ) застават зад народа на Венецуела, който се стреми към освобождаване от репресиите на диктатора Мадуро, написа днес в Туитър дъщерята на Тръмп, предава БТА.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.