
Спечелих първите си пари с бране на домати – 12 часа под жарко слънце за около два лева, казва синът на последния български цар
В деня на изборите в Лондон ще се състои най-мащабният кариерен форум за българи в чужбина. Той е част от инициативата Bulgaria wants you (“България има нужда от теб” - от англ.) на популярните телевизионни водещи Андрей Арнаудов и Иван Христов. Те са поканили за своеобразен домакин на събитието сина на последния български цар и бивш премиер на България Симеон Сакскобургготски. Княз Кирил е финансист и от години живее в британската столица. Макар да е израснал в Испания, той по-скоро се чувства българин и поддържа тесни контакти с българската общност в Англия.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.