1б клас на 120-о основно училище "Георги Раковски" с класен другарката Правдева. Авторът е на долния ред трети отдясно.
Жена от Мадан отиде да си сложи "Янсен", оказа се, че джипито й вече я е "ваксинирал"
Д-р Силвия Стоева
Хора чакат по списъци, за да си купят дърва, въпреки че и те поскъпнаха.
Община Несебър се грижи много добре за запазване на старинните сгради в града.
Инвеститори спират сгради и плащат неустойки, за да не продават на загуба жилища, спазарени преди година
Председателят на петролната асоциация Живодар Терзиев (вдясно) обясни, че с новото облагане на горивата цената им ще се вдигне рязко от 2023 г.
Никола Цолов
Мария и Нойзи се венчаха в с. Житен
снимка: Инстаграм
Треньорът Христо Христов и сребърната медалистка от Олимпиадата в Токио Антоанета Костадинова работят заедно вече 18 години, сега се целят в Олимпийските игри в Париж през 2024 година.
СЛАВИ ТРИФОНОВ
Димитър Попов обичаше да пее и свири на китарата си...
Боряна Стробъл
Владимир Каролев
ЕВГЕНИЙ БАКЪРДЖИЕВ
Бойко Рашков и Сашо Диков по време на предаването
Водещият на новините на NOVA Николай Дойнов се ожени

Мария Еухения Суарес, по-известна като Чайна, е една от най-обсъжданите жени в последно време, а и явно има защо. Оказа се, че аржентинската актриса, певица и модел е доста палава в леглото и предпочита там да си партнира с футболисти. Без значение дали са женение или не. Звездата на ПСЖ Мауро Икарди кръшна с нея на Уанда Нара, но се оказа

Вратарят на "Ботев" (Враца) Красимир Костов спаси дузпа, куп положения и бе избран за играч на мача в гостуването на "Левски" (0:0) тази седмица. Той е роден на 1 септември 1995 година в Петрич. Юноша е на Пирин 2001. Вече четвърти сезон е част от състава на врачани и записа своя мач №100 в елита. Ето какво сподели героят Костов в интервю за

Ръководството на "Лудогорец" е готово да даде шанс на младите футболисти от академията на клуба да играят за първия състав. В съвсем близко бъдеще това може да промени тенденцията сред титулярите състав на "орлите" да се залага предимно на чужденци, научи "България Днес" от свой източник в клуба. Почти сигурно е, че вратарят Дамян Христов (19)