Вижте всички кандидати за депутати от 31-и МИР - Ямбол

https://www.24chasa.bg/novini/article/9870988 www.24chasa.bg

Партиите са подредени според номерата в бюлетината.

1 - Коалиция "Движение "Заедно за промяна"

Ивайло Тодоров Тодоров

Теодор Иванов Иванов

Цветелин Петков Петров

Драгомир Роев Демирев

Ина Генчева Илчева

Сезгин Давудов Караисмаилов

2 - ПП "Свобода"

Стефка Петрова Стоянова

Димитър Динков Колев

Димитър Александров Александров

3 - БНС (НД)

Начко Обретенов Плочев

Марина Орфей Малчева

Елиана Андонова Бонева

Георги Бойков Ленков

4 - "БСП за България"

Кристиан Иванов Вигенин

Райно Георгиев Георгиев

Владимир Георгиев Стоев

Стоян Иванов Овчаров

Здравко Стефанов Златаров

Койчо Тончев Койчев

Нина Ганкова Недялкова

Красимира Петрова Юрукова

5 - "ГЕРБ-СДС"

Димитър Ангелов Иванов

Станислав Димитров Говедаров

Атанас Христов Христов

Дора Йовчева Стоянова – Костова

Волен Дичков Дичев

Снежана Христова Делчева

Станчо Кирилов Стоименов

Николай Костов Костадинов

6 - "Атака"

Гергана Димова Йовчева

Красимира Иванова Колева

Ваня Йорданова Дучева

7 - ДПС

Петър Пандушев Чобанов

Георги Петров Георгиев

Реджеб Селяхтинов Арифов

Кирил Иванов Стоилов

Юсеин Мехмедов Юсеинов

Юсеин Хасан Ахмед

Стойко Иванов Тодоров

Силвия Димитрова Желева

8 - "Изправи се! Мутри вън!"

Станчо Димитров Ставрев

Петър Стефанов Личев

Мими Иванова Караколева

Таня Георгиева Георгиева-Стоянова

Стоян Петков Петков

Пламен Павлинов Петров

Христо Димитров Иванов

Пламена Стоянова Парапанова

9 - ПП "МИР"

Радостина Ангелова Иванова

Милена Стоянова Стоянова

Георги Милчев Георгиев

Виктор Георгиев Атанасов

10 - "България на труда и разума" (БТР)

Донка Вълева Вълева

Петьо Панайотов Петков

Пею Стоянов Вълков

11 - "Възраждане"

Никола Ангелов Димитров

Георги Стоянов Дичев

Иван Димитров Арнаудов

Данаил Андреев Йорданов

Яна Мартинова Динева

Таня Маринова Тсиолакиду

12 - ПП "Подем"

Няма регистрирана листа.

13 - ПП "Бригада"

Станимир Димитров Марковски

Орлин Атанасов Добрев

14 - ПП "Пряка демокрация"

Боян Николов Павлов

15 - Гражданска платформа "Българско лято"

Светла Петкова Драгова

Снежана Илианова Радоева

Ивелин Русков Димитров

Жаклин Дианова Георгиева

Иван Стоянов Стоянов

Петър Динков Ганев

Митко Недялков Недялков

Наджие Ахмед Хасанова

16 - Коалиция "Българските патриоти" (ВМРО, Воля и НФСБ)

Боян Йорданов Кулев

Недка Христова Карска

Емил Костадинов Попов

Михаела Иванова Михайлова

Недко Петков Жечев

Илтер Мухидинов Хилмиев

Николай Павлов Почеканов

Димитър Цонков Димитров

17 - Коалиция "Ляв съюз за чиста и свята република"

Женя Димитрова Илиева

Румен Димов Проданов

Димитър Стефанов Бояджиев

Желязко Иванов Желязков

Красимир Иванов Цветков

Пламен Иванов Петков

18 - "Партия на зелените"

Георги Йорданов Куртелов

Атанас Андреев Пехливанов

Евтим Станчев Клисарски

Георги Христов Гечев

Демир Михайлов Павлов

19 - Национално обединение на десницата - КОД, БЗНС и БДФ

Илия Тенев Тодоров

Петко Георгиев Найденов

Донка Ангелова Калъпова

Белин Марков Белев

Митко Василев Димитров

20 - ПП "Глас народен"

Ирина Павлова Андонова

Илиян Ефремов Илиев

21 - ПП "Републиканци за България"

Красимир Енчев Дюлгеров

Диана Тонева Георгиева

Николай Вълев Петров

Нася Димитрова Атанасова

Даниела Николаева Михайлова

Глориан Динков Георгиев

Андриян Христов Обретенов

Дилян Евелинов Едрев

22 - ПП "Има такъв народ"

Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова

Мария Цветанова Петрова

Георги Николаев Султанов

Антон Станимиров Станев

Ивайло Андонов Димов

23 - "Демократична България"

Веселин Йорданов Калановски

Веселка Петрова Христамян

Николай Петров Чистов

Димитър Василев Брънков

Диман Колев Димитров

Елена Стефанова Иванова

Стоян Желязков Стоянов

Георги Илиянов Бъчваров