Вижте всички кандидати за депутати в 10-и МИР - Кюстендил

https://www.24chasa.bg/novini/article/9871311 www.24chasa.bg

1 - Коалиция "Движение "Заедно за промяна"

1. Радослав Йорданов Радославов

2. Елица Ненкова Димова

3. Александър Пламенов Стамболийски

4. Вероника Руменова Темелкова

5. Людмила Александрова Костадинова

6. Кристина Валентинова Иванова

2 - ПП "Свобода"

1.Огнян Николаев Симеонов

2.Иван Георгиев Генов

3 - БНС(НД)

1. Александър Веселинов Новаков

2. Евелина Емануилова Илиева

3. Юлиян Минчев Матеев

4. Марина Данаилова Алексиева

4 - "БСП за България"

1.Бойко Клечков

2.Веселин Плачков

3.Габриела Златанчева

4.Гергана Кьосева

5.Десислава Разсолкова

6.Йорданка Бозовайска

7.Лили Стоилова

8.Първан Дангов

5 - "ГЕРБ-СДС"

1. Христо Терзийски

2. Даниел Александров

3. Михаела Крумова

4. Анелия Любенова-Мандалска

5. Александър Паризов

6. Мишел Виячева

7. Станислав Тенев

8. Нели Точева

6 - "Атака"

1. Кристиян Димитров

2. Любка Велинова

7 - ДПС

1. Стоян Стоянов

2. Николина Спасова

3. Васимир Радулов

4. Кирил Ленгарски

5. Росица Илчова

6. Стефан Йорданов

7. Любомир Дамянов

8. Николай Пешев

8 - "Изправи се! Мутри вън!"

1. Галина Таваличка-Георгиева

2. Вергил Кацов

3. Мариана Велинова

4. Марио Грахльов

5. Любомир Стойков

6. Ангел Ангелов

7. Ивайло Велинов

8. Валентин Миладинов

9 - ПП "МИР"

1. Светлин Минков Колев

2. Йордан Борисов Янев

3. Жеко Иванов Жечев

4. Пламен Богомилов Стоянов

5. Моника Венциславова Георгиева

6. Йорданка Борисова Георгиева

10 - "България на труда и разума" (БТР)

1. Антон Стойнев Александров

2.Татяна Виденова Иванова

11 - "Възраждане"

1. Румяна Ченалова

2. Владислав Лехчански

3. Драгомир Максимов

12 - ПП "Подем"

няма регистрирана листа

13 - ПП "Бригада"

Ивайло Цветков Чобанов

14 - ПП "Пряка демокрация"

Росен Любенов Манолов

15 - Гражданска платформа "Българско лято"

1. Борислав Кьосев

2. Антоанета Серафимова

3. Кирил Михайлов

4. Здравко Траянов

5. Николай Николов

6. Лилия Георгиева

7. Драгомира Йорданова

8. Тодор Димов

16 - Коалиция "Българските патриоти" (ВМРО, Воля и НФСБ)

1. Георги Петров

2. Райчо Цветин

3. Васил Маргин

4. Пламен Караканов

5. Калоян Петров

6. Христо Михалчев

7. Гергана Васева

8. Любомир Димитров

17 - Коалиция "Ляв съюз за чиста и свята република"

1. Георги Градевски

2. Антон Сираков

3. Кирил Вуковски

4. Александър Александров

18 - "Партия на зелените"

1. Йонко Йорданов Гергов

2. Венцислава Миткова Стоилова

3. Елеонора Емилова Сотирова-Вучкова

4. Васил Христов Павлов

5. Вероника Георгиева Георгиева

6. Иван Христов Стефанов

19 - Национално обединение на десницата – КОД, БЗНС и БДФ

1. Красимир Ранов

2. Румяна Гиргинова

3. Капка Атанасова-Пашалийска

4. Кирил Кирилов

5. Ивайло Хаджийски

6.

7. Красимир Стоянов

8. Стефан Йорданов

20 - ПП "Глас народен"

1. Антон Христов Андонов

2. Дончо Мончев Върбанов

21 - ПП "Републиканци за България"

1. Милослав Методиев

2. Светлин Зарев

3. Юри Пашев

4. Мария Манева

5. Христо Христов

6. Светлана Тезгетарска

22 - ПП "Има такъв народ"

1. Виктория Василева

2. Андрей Михайлов

3. Снежанка Траянска

4. Здравко Данаилов

5. Антон Стойнев

6. Йордан Лазаров

23 - "Демократична България"

1. Николай Табаков

2. Георги Георгиев

3. Стоян Туповичарски

4. Спас Митев

5. Емил Крумов

6. Иван Пипонов