Вижте всички кандидати за депутати в 14-и МИР - Перник

https://www.24chasa.bg/novini/article/9871487 www.24chasa.bg

Виж пълния списък на листите на партиите по реда на номерата, с които те ще бъдат вписани в бюлетината:

1 - Коалиция "Движение "Заедно за промяна"

СИЛВИЯ ЧЕРНЕВА ГЕОРГИЕВА

КОСТАДИН КРУМОВ КОСТАДИНОВ

СИЛВИЯ ЛЮБОМИРОВА АСЕНОВА

БОРИСЛАВ ПАНАЙОТОВ НЕДЕЛКОВ

МИТКО РАФАИЛОВ ИГНАТОВ

2 - ПП "Свобода"

СИЛВИЯ ВАСИЛЕВА МАРКОВА

ЕМИЛ КАМЕНОВ МАРКОВ

3 - БНС(НД)

БОЯН БОЯНОВ СТАНКОВ – РАСАТЕ

ТЕОДОР ДИМЧОВ БОГДАНОВ

ВАСИЛ ЙОРДАНОВ ФУТЛЕВ

ГЕОРГИ ПЕТРОВ ВЕЛИНОВ

4 - "БСП за България"

СТОЯН МИХАЙЛОВ МИРЧЕВ

ГАЛИНА СИМЕОНОВА ВАСИЛЕВА

ПЕТЪР КИРИЛОВ ПЪРВАНОВ

СТАНИСЛАВ ВАЛЕНТИНОВ ПАВЛОВ

ТАШКО ЙОРДАНОВ МИНКОВ

ДОБРОМИР МАРТИНОВ ЗАДГОРСКИ

ВАСИЛЕНА ПЕТРОВА ВАСИЛЕВА

ЦВЕТЕЛИНА ЛЮДМИЛОВА ЛИЧКОВА

5 - "ГЕРБ-СДС"

КИРИЛ МИЛАНОВ АНАНИЕВ

ГЕОРГ ДАНИЕЛОВ ГЕОРГИЕВ

ДЕЯН КИРИЛОВ МАДЖАРСКИ

ЕМИЛ АНГЕЛОВ КОСТАДИНОВ

АЛЕКСАНДЪР СТОЙНЕВ АЛЕКСАНДРОВ

АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ АЛЕКСАНДРОВ

СТЕФАН ХРИСТОВ МАРИНОВ

ХРИСТИНА ИВАНОВА ГЕОРГИЕВА

6 - "Атака"

АЛЕКСАНДЪР ЗАХАРИЕВ ЗАХАРИЕВ

АРСЕНИ ВАСИЛЕВ БАЙЗДРЕНКОВ

АДРИАН ВЛАДИСЛАВОВ АСЕНОВ

7 - ДПС

АЛЕКСАНДЪР НЕСТОРОВ НЕСТОРОВ

КРИСТИНА ЦВЕТАНОВА АЛЕКСАНДРОВА

РАДОСВЕТА ЕМИЛОВА КИРОВА

МАРТИН ДИМИТРОВ ПУНЧЕВ

НАДЯ НИКОЛОВА ГЕОРГИЕВА

ЙОРДАН САШОВ АНДОНОВ

8 - "Изправи се! Мутри вън!"

СУЗАНА ИВАЙЛОВА ТЕОФИЛОВА

СИЛВИЯ ИВАНОВА МИРЧЕВА

ИВАН СТЕФАНОВ БОЯНОВ

РАЛИЦА ВИЛИЯНОВА ИГНАТОВА

МИРЕЛА МАНОЛОВА КИРИЛОВА

АЛЕКСАНДЪР ЮЛИАНОВ АЛЕКСАНДРОВ

КАЛОЯН ЙОРДАНОВ МАЛИНОВ

9 - ПП "МИР"

ГЕОРГИ ЛОЗАНОВ ЧЕРНЕВ,

ЕРИКА БОЯНОВА НИКОЛОВА-САИДИ,

АЛЕКСАНДЪР ВАЛЕНТИНОВ ДРЕХАРСКИ

АТАНАС ИВАНОВ ИВАНОВ

СТОЯН ГЕОРГИЕВ СТОИЛОВ

ГЕОРГИ МИЛЧЕВ ГЕОРГИЕВ

ВЕНЦИСЛАВА РУМЕНОВА МИХАЙЛОВА

МИХАЕЛ ВАСИЛЕВ МИХОВ

10 - "България на труда и разума" (БТР)

ГЕОРГИ ПЕТКОВ МАНОЛОВ

ЛЮБОМИР СТОЯНОВ НИКОЛОВ

ДАНИЕЛ СТОЯНОВ НИКИФОРОВ

ИВЕТА ВЕНКОВА ЗАХАРИЕВА

11 - "Възраждане"

ДИМО ГЕОРГИЕВ ДРЕНЧЕВ

ВЕНИАМИН ИВАНОВ ВОДЕНИЧАРОВ

ПАВЕЛ ГЕОРГИЕВ ПАВЛОВ

СИМЕОН ГРИГОРОВ ЙОНЕВ

РУМЕН АТАНАСОВ ВАТАШКИ

ЗЛАТКА КРУМОВА МИЛАНОВА

КРАСИМИРА ЛЮБОМИРОВА ИВАНОВА

12 - ПП "Подем"

Няма регистрирана листа

13 - ПП "Бригада"

ОРЛИН АТАНАСОВ ДОБРЕВ

ИВАЙЛО СОНЬОВ ЙОРДАНОВ

14 - ПП "Пряка демокрация"

КАЛИН НИКОЛОВ ПАВЛОВ

15 - Гражданска платформа "Българско лято"

АЛЕКСАНДРА ВЕНЦИСЛАВОВА КРЪСТЕВА

РАДОСЛАВ ЗАХАРИЕВ МАЛИНОВ

ГЕОРГИ МИХАЛОВ КАРПУЗОВ

РОБЕРТ ЗЛАТАНОВ СТАНКОВ

ИРЕНА ЕМИЛОВА ГРОЗДАНОВА

ЕЛИЗАБЕТА ВАСИЛЕВА МЕТОДИЕВА

ТОДОР ГЕОРГИЕВ ТОДОРОВ

ВЕНЦИСЛАВ ПЕТРОВ МИРЧЕВ

16 - Коалиция "Българските патриоти" (ВМРО, Воля и НФСБ)

СУЛТАНКА ДИМИТРОВА ПЕТРОВА

АДРИАН ВАЛЕРИЕВ СИМЕОНОВ

ИВАН АТАНАСОВ ПЕТРОВ

ДЕСИСЛАВ СТЕФАНОВ БАНКОВ

НАТАЛИЯ ВЪЛЧЕВА ПЕТРОВА

РУМЕН ПЕТРОВ ВАСИЛЕВ

АНА ЛАЗАРОВА ПЕТРОВА

МОНИКА БОГОМИЛОВА ГРИГОРОВА

17 - Коалиция "Ляв съюз за чиста и свята република"

АНТОН ГЕОРГИЕВ СИРАКОВ

СТАНИМИР ГЕРАСИМОВ НАКОВ

СТАНИСЛАВ АСЕНОВ АСЕНОВ

ПАВЛИНА ДЕНКОВА СТОЯНОВА

18 - "Партия на зелените"

ЛЮДМИЛА НИКОЛОВА ВЕЛИНОВА

ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ ИЛИЕВ

ВЕНИСЛАВА ПЕТРОВА ВЕНЕВА

АНГЕЛ ТРИФОНОВ АНГЕЛОВ

ВЛАДИМИР ИВАНОВ АГАИН

19 - Национално обединение на десницата - КОД, БЗНС и БДФ

МАГДАЛЕНА ХРИСТОВА ИВАНОВА

НЕЗАБРАВКА СТОЯНОВА АНДРЕЕВА

ВАСИЛ БОЙКОВ АСТАТКОВ

ДАНИЕЛ ВАСИЛЕВ СЛАВЧЕВ

ПЕТЪР КИРИЛОВ БОЖКОВ

ЦВЕТАН БОРИСОВ БОЯНОВ

МОМЧИЛ ВЕНЦИСЛАВОВ СТЕХОВ

ГЕОРГИ ВЕСЕЛИНОВ КОСТОВ

20 - ПП "Глас народен"

ВЛАДИМИР КИРОВ ТАБАКОВ

РАЙНА САШОВА АНГЕЛОВА

21 - ПП "Републиканци за България"

ИВАН ВЕНЦЕСЛАВОВ АНЧЕВ

АЛЕКСАНДЪР МИТКОВ АЛЕКСИЕВ

ЕРИКА ПЛАМЕНОВА ТОДОРОВА

ИРЕНА ВАЛЕРИЕВА МИЛАНОВА

ИВО ЙОРДАНОВ ИВАНОВ

БЕТИНА РУМЕНОВА БОГОСЛОВОВА

ЛЪЧЕЗАРА ЛЪЧЕЗАРОВА НЕНКОВА

22 - ПП "Има такъв народ"

СТАНИСЛАВ СВЕТОЗАРОВ БАЛАБАНОВ

ПЕТЯ БОЖИДАРОВА ДИМИТРОВА

АНЕЛИЯ ПЛАМЕНОВА ПЕТРОВА

ЮЛИАН СПАСИМИРОВ АТАНАСОВ

ГЕОРГИ ДИМИТРОВ ГЕОРГИЕВ

ПЕТЪР БОНЕВ КОСТАДИНОВ

23 - "Демократична България"

ЗОРНИЦА ВЕЛИНОВА СТРАТИЕВА

КАЛИН ПЛАМЕНОВ СОКОЛОВ

ГЕОРГИ НЕДКОВ НЕДЕВ

ЕМИЛ ГЕОРГИЕВ КРУМОВ

АЛЕКСАНДЪР ЕМИЛОВ КОЛЕВ

ИРЕНА ВИТКОВА ШАРЕНКОВА

ВЕНЦИСЛАВ ИВАНОВ ЕВГЕНИЕВ

ВЛАДИМИР НИКОЛАЕВ РУСЕВ