Вижте всички кандидати за депутати в 18-и МИР - Разград

https://www.24chasa.bg/novini/article/9871542 www.24chasa.bg

Виж пълния списък на листите на партиите по реда на номерата, с които те ще бъдат вписани в бюлетината:

1 - Коалиция "Движение "Заедно за промяна"

1. Полина Пламенова Маринова

2. Любомир Николов Чапкънов

3. Елица Северинова Маринова

4. Александър Роберт Димитров

5. Дамян Симеонов Симеонов

6. Иван Петров Желев

7. Емил Димитров Енев

8. Марко Иванов Иванов

2 - ПП "Свобода"

1. Милен Руменов Панчев

2. Дамян Николаев Тодоров

3 - БНС(НД)

1. Наум Асенов Наумов

2. Димитър Йорданов Запрянов

3. Цветан Райков Младенов

4. Костадин Панайотов Димитров

4 - "БСП за България"

1. Елка Александрова Неделчева

2. Татяна Петрова Къйчева

3. Милен Христов Христов

4. Милена Георгиева Няголова

5. Димитър Павлов Ганчев

6. Ивайло Георгиев Димитров

7. Руси Георгиев Русев

8. Станислава Веселинова Русева

5 - "ГЕРБ-СДС"

1 Десислава Вълчева Атанасова

2 Гюнай Хюсмен Хюсмен

3 Галина Милкова Георгиева-Маринова

4 Зоя Петрова Велкова

5 Владимир Димитров Димитров

6 Валентина Маркова Френкева-Белчева

7 Красимир Димитров Христов

8 Айдън Нихадов Шабанов

6 - "Атака"

1. Николай Георгиев Караколев

2. Асен Петров Диков

7 - ДПС

1. Ахмед Реджебов Ахмедов

2. Ихсан Халил Хаккъ

3. Хабибе Кязим Расим

4. Денис Юнал Татар

5. Севим Халилова Рамаданова

6. Едис Рухиев Даудов

7. Севгин Назъм Шукри

8. Мехмед Реджеб Салим

8 - "Изправи се! Мутри вън!"

1. Симеон Панов Изворов

2. Александра Неделчева Ненова

3. Николай Димитров Димитров

4. Инна Петрова Тошева

5. Нели Красимирова Славова

6. Николай Милчев Златков

9 - ПП "МИР"

1. Ирена Момчилова Парунева

2. Георги Иванов Георгиев

3. Николай Василев Милушев

10 - "България на труда и разума" (БТР)

1. Дончо Маринов Дончев

2. Елвер Али Мустафа

3. Йорданка Атанасова Йорданова

11 - "Възраждане"

1. Ивайло Иванов Хъневски

2. Венцислав Михайлов Георгиев

3. Милчо Василев Милчев

4. Даниела Петкова Векова

12 - ПП "Подем"

Няма регистрирана листа.

13 - ПП "Бригада"

1. Фатме Сафидинова Имамова

2. Владимир Гроздев Русев

14 - ПП "Пряка демокрация"

Мариан Стефанов Христов

15 - Гражданска платформа "Българско лято"

1. Диян Юлианов Димов

2. Павлин Емилов Колев

3. Боян Ванев Маринов

4. Станимир Райков Стойчев

5. Димо Красимиров Димов

6. Персиана Маринова Тодорова

7. Пламен Петров Пенков

8. Елис Сунай Ремзи

16 - Коалиция "Българските патриоти" (ВМРО, Воля и НФСБ)

1. Димитър Радев Димитров

2. Андрей Петков Андреев

3. Димитър Николов Димитров

4. Свилен Христов Минев

5. Ангел Асенов Майсторски

6. Борислава Руменова Йовчева-Касабова

7. Даниела Николова Кушкова

8. Грета Йорданова Минчева

17 - Коалиция "Ляв съюз за чиста и свята република"

1. Иван Пенчев Пенчев

2. Ради Христов Ганев

3. Георги Станчев Георгиев

4. Димчо Станоев Сотиров

18 - "Партия на зелените"

1. Селзан Севгин Ибрахим

2. Борислав Атанасов Даскалов

19 - Национално обединение на десницата – КОД, БЗНС и БДФ

1. Теодор Борисов Ролев

2. Людмила Йорданова Димитрова

3. Ивелина Антонова Христова

4. Нели Славчева Дончева

5. Йордан Петров Минчев

6. Светла Янкова Христова

7. Пламен Тодоров Пенчев

20 - ПП "Глас народен"

1. Зорница Желева Пейкова

2. Светозар Стефанов Стефанов

3. Свилен Цоков Конов

21 - ПП "Републиканци за България"

1. Джейхан Ергюнов Хюсеинов

2. Сергей Даков Русев

3. Нигяр Мюзафер Рашид

4. Сюзан Хюсеинова Исмаилова

22 - ПП "Има такъв народ"

1. Ива Митева Йорданова-Рупчева

2. Алпер Азизов Мурадов

3. Радослав Николов Бойчев

4. Мария Григорова Господинова

5. Ромина Иванилова Първанова

6. Ирена Красимирова Колева

7. Мартин Василев Капралов

23 - "Демократична България"

1. Иво Борисов Димитров

2. Огнян Досев Обрешков

3. Нихат Ахмед Расим

4. Милена Дачева Орешкова

5. Деян Росенов Пейчев

6. Мирослав Цанев Маринов

7. Юнуз Ахмед Хаккъ

8. Мирослав Тодоров Грънчаров