Вижте всички кандидати за депутати в 22-и РИК - Смолян

https://www.24chasa.bg/novini/article/9871662 www.24chasa.bg

Виж пълния списък на листите на партиите по реда на номерата, с които те ще бъдат вписани в бюлетината:

1 - Коалиция "Движение "Заедно за промяна"

Александър Цветанов Гарибов

Марина Льониева Лазарева

Кера Григорова Карова

Светослав Каменов Байрактаров

Петър Цанов Батев

2. ПП "Свобода"

Галин Свиленов Атанасов

3 - БНС(НД)

Анелия Руменова Коджаниколова

Димитър Василев Георгиев

Петър Христов Виденов

Ивайло Светославов Стратиев

4 - "БСП за България"

Петя Димчева Михалевска

Иван Иванов Френкев

Дияна Асенова Чаушева

Владислав Веселинов Емирски

Здравка Неденова Кавалова

Стефан Георгиев Бадев

Марияна Антонова Методиева

Елвира Недкова Хумчева

5 - "ГЕРБ-СДС"

Даниела Анастасова Дариткова -Проданова

Красимир Митков Събев

Недялко Живков Славов

Владимир Мичев Солаков

Божидар Огнянов Шуманов

Иван Лазаров Кънев

Красимира Кънчева Генкова

Стоян Атанасов Кузмов

6 - "Атака"

Борислав Костадинов Киряков

Алена Първанова Соколчева

7 - ДПС

Хайри Реджебов Садъков

Десислава Юлиянова Кокутева

Велко Велинов Хаджиев

Рина Захриева Пехливанова

Светозар Асенов Любомиров

Недка Василева Пакулева

Анджей Веселинов Джандев

Денис Минков Кедиков

8 - "Изправи се! Мутри вън!"

Димитър Илиев Пампоров

Мирослав Събев Фисински

Анелия Димитрова Почеканска

Младен Асенов Чеушев

Людмила Георгиева Кенова

Захари Стефанов Руженов

Румяна Руменова Гавазова

Румен Захариев Манолев

9 - ПП "МИР"

Ивайло Петров Манджуков

Емануил Калинов Добрев

Христо Георгиев Ямболиев

Екатерина Райкова Джурова

10 - "България на труда и разума" (БТР)

Светозар Аргиров Събев

Радослав Георгиев Радойков

Вера Георгиева Маринова

11 - "Възраждане"

Ангел Жеков Георгиев

Емил Янков Янков

Андрей Кузманов Сираков

Ивайло Георгиев Димитров

Димитър Георгиев Мадански

Спаска Благоева Стоева

Елена Анастасова Стоева

Румяна Иванова Димитрова

12 - ПП "Подем"

Няма регистрирана листа

13 - ПП "Бригада"

Гюлфие Сафидинова Имамова

14 - ПП "Пряка демокрация"

Владимир Герчев Атанасов

15 - Гражданска платформа "Българско лято"

Анастас Георгиев Караджов

Емил Руменов Кундев

Бахтин Османов Амишев

Борислав Фиданов Солаков

Снежана Минева Дичева

Станислав Здравков Ратайски

Мария Димитрова Георгиева

Николай Гавраилов Чилингиров

16 - Коалиция "Българските патриоти" (ВМРО, Воля и НФСБ)

Владимир Иванов Александров

Христо Илиев Петров

Васко Еньов Айвазов

Христо Костадинов Камишев

Йозджан Сали Сали

Николай Георгиев Симеонов

Аделина Борисова Николова

Радиана Красимирова Цонева

17 - Коалиция "Ляв съюз за чиста и свята република"

Валентина Александрова Николова

Емил Димитров Миланов

Ивайло Любенов Иванов

Минчо Асенов Гърбелов

18 - "Партия на зелените"

Мариана Миткова Василева

Радослава Северинова Димитрова

19 - Национално обединение на десницата - КОД, БЗНС и БДФ

Андрея Георгиев Щерев

Тодор Димов Георгиев

Димитрина Росенова Чангалова

Сиана Иво Иванова

Даница Петрова Иванова

Николина Филипова Бялкова

Мария Атанасова Томова

20 - ПП "Глас народен"

Христо Иванов Мануков

Неделин Николаев Бояджиев

Мария Христова Мърхова

21 - ПП "Републиканци за България"

Виктор Владимиров Серафимов

Илия Сотиров Илиев

Кристиана Венциславова Рушанова

22 - ПП "Има такъв народ"

Мика Михайлова Зайкова

Асен Миленов Кехайов

Недялка Асенова Дойкова

Йордан Савов Фотев

Милена Иванова Кехайова

Пламен Руменов Красимиров

Илияна Мирчева Гюнелиева

Джамал Музафер Чавдарлъ

23 - "Демократична България"

Борислав Димитров Сандов

Кирил Хараламбиев Хаджихристев

Андреана Иванова Трифонова

Станислав Руменов Искренов

Камелия Красимирова Младенова

Мустафа Мустафа Емин