Вижте програмата на Театър 199 за месец февруари

https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/7288200 www.24chasa.bg
"СЕМЕЕН СЪВЕТ" СНИМКИ: Театър 199

01 февруари 2019 г. /петък/ 19:30 ч.

СЕМЕЕН СЪВЕТ от КРИСТИНА КЛЕМЕНТЕ, постановка – ВЛАДИМИР ПЕНЕВ

с участието на: ГЕОРГИ СПАСОВ, АНАСТАСИЯ ИНГИЛИЗОВА, НИКОЛА СТОЯНОВ, ХРИСТИНА ДЖУРОВА, ВАСИЛ ДУЕВ

02 февруари 2019 г. /събота/ 19:30 ч.

ЧЕРВЕНО от ДЖОН ЛОУГЪН, постановка – ВЛАДЛЕН АЛЕКСАНДРОВ

с участието на: ГЕОРГИ КАДУРИН и ИВАН ЮРУКОВ

03 февруари 2019 г. /неделя/ 19:30 ч.

РАЗГОВОРИ С МАМА по САНТЯГО ОВЕС от ЖОРДИ ГАЛСЕРАН, постановка – ВЕНЦИСЛАВ КУЛЕВ

с участието на: МЕГЛЕНА КАРАЛАМБОВА

04 февруари 2019 /понеделник/ 19:30 ч.

CLASS от ЧАРЛС ЕВЕРЕД, постановка – ВЛАДИМИР ПЕНЕВ

с участието на: ЮЛИАН ВЕРГОВ и МИЛА ЛЮЦКАНОВА

05 февруари 2019 /вторник/ 19:30 ч.

ДНЕВНИКЪТ НА ЕДИН ЛУД по ГОГОЛ, постановка – НИНА ДИМИТРОВА

с участието на СТЕЛИАН РАДЕВ

06 февруари 2019 /сряда/ 19:30 ч.

ВЕРЕСИИ авторски спектакъл, постановка БОЙКО БОГДАНОВ

с участието на: МАРИЯ САПУНДЖИЕВА, ТОНЧО ТОКМАКЧИЕВ И ХРИСТО АНДРЕЕВ

07 февруари 2019 /четвъртък/ 19:30 ч.

СЪДЕБНА ГРЕШКА от ДЖОН МОРТИМЪР, постановка – ВАЛЕНТИН ГАНЕВ

с участието на: ПЛАМЕН ПЕЕВ и ТЕОДОР ЕЛМАЗОВ

08 февруари 2019 /петък/ 19:30 ч.

ЯСНА ПОЛЯНА от МИРО ГАВРАН, постановка – ИВАН УРУМОВ

с участието на: ГЕОРГИ КАДУРИН, ИВАН ЮРУКОВ, МАРИАНА МИЛАНОВА и СОФИЯ БОБЧЕВА

09 февруари 2019 /събота/ 19:30 ч.

КОЛЕКЦИОНЕРКАТА от РАДОСЛАВ ЧИЧЕВ, постановка – КАТЯ ПЕТРОВА

с участието на МАЯ БЕЖАНСКА

10 февруари 2019 /неделя/ 15:00 ч.

ПРИЯТНО МИ Е, ИВА! от ИВА ТОДОРОВА, постановъчен консултант – СТОЯН РАДЕВ

с участието на ИВА ТОДОРОВА

10 февруари 2019 /неделя/ 19:30 ч.

БРУДЕРШАФТ от АНАТОЛИЙ КРИМ, постановка АСЕН ШОПОВ

с участието на: ВАСИЛ МИХАЙЛОВ и СТЕФКА ЯНОРОВА

11 февруари 2019 /понеделник/ 19:30 ч.

САРАБАНДА от ИНГМАР БЕРГМАН, постановка ИВАН УРУМОВ

с участието на: СТЕФКА ЯНОРОВА, ЕЛЕНА ТЕЛБИС, ВАЛЕНТИН ГАНЕВ и МАЛИН КРЪСТЕВ

12 февруари 2019 /вторник/ 19:30 ч.

ЗАЕШКА ДУПКА от ДЕЙВИД ЛИНДЗИ-АБЕР, постановка - ИВАЙЛО ХРИСТОВ

с участието на: КРИСТИНА ЯНЕВА, ЕЛЕНА ТЕЛБИС, ВАЛЕРИ ЙОРДАНОВ, МЕГЛЕНА КАРАЛАМБОВА и МАРИО ТОПАЛОВ

13 февруари 2019 /сряда/ 19:30 ч.

ТЪГОПОГЛЪЩАЧ по текстове и рисунки на ДАФИНА ГЕОРГИЕВА-РОНЯ

с участието на МАЯ НОВОСЕЛСКА

14 февруари 2019 /четвъртък/ 19:30 ч.

ПУХЕНИЯТ от МАРТИН МАКДОНА, постановка ЯВОР ГЪРДЕВ

с участието на: ПЕНКО ГОСПОДИНОВ, МИХАИЛ МУТАФОВ, СТОЯН РАДЕВ, НИКОЛА МУТАФОВ и СТЕФАНИ СТОИЛОВА

15 февруари 2019 /петък/ 19:30 ч.

НОС по ГОГОЛ от ВЕСЕЛКА КУНЧЕВА и ИНА БОЖИДАРОВА, постановка – ВЕСЕЛКА КУНЧЕВА

с участието на: ГЕОРГИ СПАСОВ и ПОЛИНА ХРИСТОВА

16 февруари 2019 /събота/ 19:30 ч.

КРОАСАН от МАРТИН КОЛЕВ, постановка – ВАСИЛ ДУЕВ

с участието на: ПЕТКО ВЕНЕЛИНОВ и ЦВЕТИНА ПЕТРОВА

17 февруари 2019 /неделя/ 15:00 ч.

УИЛЯМ ШЕКСПИР - ПЪЛНИ СЪЧИНЕНИЯ от ДЖЕС АДАМ ДАНИЕЛ, постановка - СЪНИ СЪНИНСКИ

с участието на: ПЕТЪР КАЛЧЕВ, СЪНИ СЪНИНСКИ /ВЕСЕЛИН МЕЗЕКЛИЕВ/и ГЕОРГИ СПАСОВ

17 февруари 2019 /неделя/ 19:30 ч.

СЕДЕМ ДНИ ОТ ЖИВОТА НА СИМОН ЛАБРОС от КАРОЛ ФРЕШЕТ, постановка – СТИЛИЯН ПЕТРОВ

с участието на: ТИГРАН ТОРОСЯН, ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА и ДИМИТЪР ЖИВКОВ

18 февруари 2019 /понеделник/ 19:30 ч.

ГОСПОЖИЦА ЮЛИЯ от ОГУСТ СТРИНДБЕРГ, постановка ЙОСИФ СЪРЧАДЖИЕВ

с участието на: ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, КАЛИН ВРАЧАНСКИ и МИРА ВЪРБАНОВА

19 февруари 2019 /вторник/ 19:30 ч.

ВЕЧЕРЕН АКТ по А. П. Чехов, постановка - СЪНИ СЪНИНСКИ

с участието на: МАРИЯ САПУНДЖИЕВА, СЪНИ СЪНИНСКИ и ГЕОРГИ СПАСОВ

20 февруари 2019 /сряда/ 19:30 ч.

ВРЕМЕТО Е СПРЯЛО от ДОНАЛД МАРГУЛИС, постановка – ИВАЙЛО ХРИСТОВ

с участието на: КРИСТИНА ЯНЕВА, ПЕНКО ГОСПОДИНОВ, АТАНАС АТАНАСОВ и ЕЛЕОНОРА ИВАНОВА

21 февруари 2019 /четвъртък/ 19:30 ч.

СЕМЕЕН СЪВЕТ от КРИСТИНА КЛЕМЕНТЕ, постановка – АТАНАС АТАНАСОВ

с участието на: ГЕОРГИ СПАСОВ, АНАСТАСИЯ ИНГИЛИЗОВА, НИКОЛА СТОЯНОВ, ХРИСТИНА ДЖУРОВА и ВАСИЛ ДУЕВ

22 февруари 2019 /петък/ 19:30 ч.

4000 МИЛИ от ЕЙМИ ХЕРЦОГ, постановка – ВЛАДИМИР ЛЮЦКАНОВ

с участието на: МЕГЛЕНА КАРАЛМБОВА, НИКОЛАЙ ВЛАДИМИРОВ, КАТЕРИНА СТОЯНОВА и ЕЛЕНА ИВАНОВА

23 февруари 2019 /събота/ 19:30 ч.

ХОРАТА ОТ ОЗ от ЯНА БОРИСОВА, постановка - ГАЛИН СТОЕВ

с участието на: ЦВЕТАНА МАНЕВА, РАДЕНА ВЪЛКАНОВА, СТЕФАН ВЪЛДОБРЕВ, АТАНАС АТАНАСОВ и ВЕЖЕН ВЕЛЧОВСКИ

24 февруари 2019 /неделя/ 15:00 ч.

ОТВОРЕНА БРАЧНА ДВОЙКА от ДАРИО ФО и ФРАНКА РАМЕ, постановка - МАРИУС КУРКИНСКИ

с участието на: РЕНИ ВРАНГОВА, ВЕСЕЛИН АНЧЕВ и КОНСТАНТИН ИКОНОМОВ

24 февруари 2019 /неделя/ 19:30 ч.

ЯСНА ПОЛЯНА от МИРО ГАВРАН, постановка – ИВАН УРУМОВ

с участието на: ГЕОРГИ КАДУРИН, ИВАН ЮРУКОВ, МАРИАНА МИЛАНОВА и СОФИЯ БОБЧЕВА

25 февруари 2019 /понеделник/ 19:30 ч.

ПРИЯТНО МИ Е, ИВА! от ИВА ТОДОРОВА

с участието на ИВА ТОДОРОВА

26 февруари 2019 /вторник/ 19:30 ч. /150-то юбилейно представление/

ПРИЯТНОСТРАШНО от ЯНА БОРИСОВА, постановка - ГАЛИН СТОЕВ

с участието на: СНЕЖИНА ПЕТРОВА, РАДЕНА ВЪЛКАНОВА, СТЕФАН ВЪЛДОБРЕВ,ВЛАДИМИР ПЕНЕВ и ВЕЖЕН ВЕЛЧОВСКИ

27 февруари 2019 /сряда/ 19:30 ч.

РИБАРЯТ И НЕГОВАТА ДУША по ОСКАР УАЙЛД, постановка - МАРИУС КУРКИНСКИ

с участието на: ВЛАДИМИР КАРАМАЗОВ, АНА ПАПАДОПУЛУ, РАДЕНА ВЪЛКАНОВА и ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ

28 февруари 2019 /четвъртък/ 19:30 ч.

СИМУЛАТОР ЗА ЧИФТОСВАНЕ от ДЖОУЗЕФ СКРИМШОУ, постановка - ПЛАМЕН ПАНЕВ

с участието на: ЙОАНА БУКОВСКА-ДАВИДОВА, ГЕРАСИМ ГЕОРГИЕВ-ГЕРО и ГЕОРГИ СПАСОВ

ПРЕДСТАВЛЕНИЯ ЗА ДЕЦА

02 февруари 2019 г. /събота/ 11:30 ч.

КОТАРАКЪТ С ЧИЗМИ по ШАРЛ ПЕРО,

с участието на: РОЗА НИКОЛОВА и МИРОСЛАВ НИКОЛОВ

03 февруари 2019 г. /неделя/ 11:30 ч.

СВЕТУЛКИ от АНДРЕЙ ФИЛИПОВ, постановка – КАТЯ ПЕТРОВА

с участието на: АННА ГОСТАНЯН, ВЕЛИСЛАВА МАРИНКОВА, АНГЕЛ КАЛЕВ и ЛЮБОМИР ЖЕЛЕВ

09 февруари 2019 /събота/ 11:30 ч.

ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА по ШАРЛ ПЕРО, постановка – РУМЕН ГАВАНОЗОВ

с участието на: МИЛА КОЛАРОВА и ЯВОР ГИГОВ

10 февруари 2019 /неделя/ 11:30 ч.

БУРАТИНО по АЛЕКСЕЙ ТОЛСТОЙ, постановка – ЖЕНИ ПАШОВА

с участието на: ГЕОРГИ СПАСОВ, ДИЛЯНА СПАСОВА и ЦВЕТИ ПЕНЯШКИ

16 февруари 2019 /събота/ 11:30 ч.

СНЕЖАНКА по БРАТЯ ГРИМ

с участието на: МАЯ ДИМИТРОВА и МИТКО ДИМИТРОВ

17 февруари 2019 /неделя/ 11:30 ч.

ТРИТЕ ПРАСЕНЦА по английска народна приказка

с участието на: МАЯ ДИМИТРОВА и МИТКО ДИМИТРОВ

23 февруари 2019 /събота/ 11:30 ч.

БАРОН МЮНХАУЗЕН по РУДОЛФ РАСПЕ, постановка – СЛАВЧО МАЛЕНОВ

с участието на: ГЕОРГИ СПАСОВ и РОСИЦА СПАСОВА

24 февруари 2019 /неделя/ 11:30 ч.

СЛОНЧЕТО С РОЗОВИТЕ УШИ по РЪДИАРД КИПЛИНГ

с участието на: МАЯ ДИМИТРОВА и МИТКО ДИМИТРОВ

Абонамент за печатен или електронен "24 часа", както и за другите издания на Медийна група България.

ПОСЛЕДНО ОТ последно от 24 Часа

Божигол чуква 33 г. с баджанака, Лозанова също идва на празника на бившия, татуира си името на вратаря 33 години празнува днес новата звезда на "Левски" Валери Божинов. "България Днес" научи от отлично запознати източници, че нападателят няма да прави шумен купон. Божигол ще посрещне Христовата възраст у дома.

Националите по риболов девети сред гръмотевици и мълнии Точно 734,51 килограма шарани улови България по време на традиционния шампионат на планетата в тази дисциплина. Това стигна на нашите риболовци да влязат в престижната десетката на най-добрите. Националите завършиха на девето място от 24 участващи държави. Шампион е ЮАР.

Млади влюбени в България открито демонстрираха чувствата си по случай днешния международен ден на любовта Св.