
Снимки поставят началото на официална връзка
Телевизионната водеща и прокурорът пристигат с лоукост компания на остров Корфу, заснети от читател, впечатлен от дискретното им и възпитано поведение
Ани Салич и Сотир Цацаров са на почивка на остров Корфу. В неделя на летището на малкия гръцки остров, докато чакат паспортна проверка, двамата правят впечатление на читател на в. "България Днес", който изпрати до редакцията техни снимки.
Мъжът е бил впечатлен приятно от двойката, която заедно с него пътувала с лоукост компания, придружена вероятно от дъщерята на телевизионната водеща, Хана. Ани Салич и Сотир Цацаров дисциплинирано изчакали реда си най-отзад на опашката след останалите пътници. Читателят направил снимките, докато двамата очакват багажа си.
В краткия мейл, който придружава фотосите, човекът, направил снимките, пише, че двойката била в прекрасно настроение и това личало в усмивките и милите жестове помежду им. Бившият главен прокурор и шеф на комисията "Антимафия" непринудено търси документи в раницата на своята половинка под погледа на нейната дъщеря.
Кадрите от летището в Корфу потвърждават публикации за връзка между един от най-добрите ни юристи Сотир Цацаров и обичаната от зрителите Ани Салич.