
18 000 души посрещнаха Цеца Величкович - Ражнатович в зала "Арена Армеец" снощи. Звездата изнесе тричасово шоу, като изпълни всички свои най-големи хитове, а през цялото време публиката пя с нея класиките - "Kukavica", "Pile", "Lepi grome moj", "Maskarada".
Залата се пукаше по шевовете, а хилядите гърла запяха още в самото начало с подгряващата банда "MEGA BAND". Музикантите редяха час и половина хит след хит на Лепа Брена и Весна Змиянац, а през това време градусът на настроението се покачваше с всяка минута. В залата не се внасяше алкохол, а най-отпред бе стъкмена специална ВИП част. В нея освен сръбски приятели на Цеца Величкович, се бяха настанили футболисти с гаджетата си. Някои от играчите на "Лудогорец" и ЦСКА също танцуваха и пяха на хитовете на сръбската мегазвезда. Силното й присъствие, шегите, които подхвърляше да публиката и кръшните й движения подлудяваха феновете, които не спираха да скандират името й.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.