
"Ще се видим на Оскарите!" С тези думи българската актриса Маргарита Стойкова се нареди сред десетте изгряващи звезди на "Берлинале". Тя бе отличена на един от най-престижните европейски филмови фестивали за ролята си на Дида във филма "Диада" на Яна Титова.
"Здравейте на всички. Толкова съм щастлива да бъда тук. Благодаря на майка ми и баща ми, които са някъде тук, на хората, които ме доведоха до тук - Яна Титова, режисьор на "Диада", и Алек Алексиев - нейн съпруг и продуцент на филма. На Националния Филмов Център - обичам ви! Без вас тази награда нямаше да е в моите ръце", каза тя по време на речта си, след като получи своята награда.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.