
Американски съд прекрати делото срещу музиканта Стивън Тайлър, съобщи Ройтерс. Фронтменът на групата "Аеросмит" беше обвинен в сексуално нападение над тийнейджърка в Манхатън преди 50 години.
Съдия Луис Каплан от Манхатън заяви, че Джийн Белино е чакала твърде дълго, за да свидетелства срещу 75-годишния Тайлър, както и че не е доказала сериозен риск от физически наранявания заради поведението на Тайлър преди 50 години. Музикантът отхвърли всички обвинения, предаде БТА.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.