
Оркестър „Митонисимо" открива новия си сезон с вълнуващ концерт, посветен на 100-годишнината от смъртта на големия оперен композитор Джакомо Пучини.
Тримата перни певци и музикантите от оркестъра под палката на маестро Огнян Митонов, ще Ви пренесат в неповторимия емоционален свят на музиката на Пучини на 14 октомври в концертната зала на Военния клуб в София.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.