Нели Хаджийска дълги години беше водеща на предаването „Търси се", а от известно време е поела по нов път.
В "Преди обед" Нели разказва за новото си амплоа, за трудните моменти, както и за смелостта и любовта, с които продължава напред към нови хоризонти.
"Турбуленцията е вече естественото ми състояние последните три години. Отрязах всички дървета в моята гора, които бяха сигурност, някаква форма на спокойствие", признава водещата.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.