
Кой е готвил мусака на Димитър Рачков, ще разкаже самият актьор в най-новия си спектакъл, посветен на личния му опит с нежния пол. Затова и го е нарекъл “Рачков и жените”.
В обичайния си шеговит стил той го определя като наръчник за оцеляване в тежкия сблъсък на мъжкия и женския свят с всички комедийни последици, които следват неизбежно. “Един спектакъл за любовта, секса, провалите, победите, абсурдите и надеждата, че рано или късно и най-заблуденият мъж ще намери своята половинка. Или поне някой да му сготви мусака…”
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.