Софийската районна прокуратура поиска вчера от съда постоянен арест за собственика на поршето и двете му приятелки, които в нощта срещу събота нападнаха полицаи пред столичния клуб "Червило".
36-годишният Иво Петков, Ива Ц. и Марияна Г. бяха доведени в съда с охрана вчера следобед. Тримата са обвинени в хулиганство, а Петков ще отговаря и за притежание на наркотици.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.