Меган Маркъл е посетила самостоятелно Чикаго, за да присъства на специален семеен празник на сина на своя близка приятелка от колежа, на когото е кръстница, съобщава списание People.
Изданието публикува снимка в "Екс", на която херцогинята е заснета в Катедралата „Свето име". На кадъра 44-годишната Меган е облечена в елегантно бежово поло и се усмихва.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.
New: 🚨
— Lincoln (@LyleSckeepers) May 3, 2026
Meghan, Duchess of Sussex was seen attending a First Holy Communion at Chicago's Holy Name Cathedral yesterday 🤍 pic.twitter.com/en9UpzswLh