
Марио Григоров свири огледално с двете си ръце на синтезатор миналата вечер на прожекцията на филма "Прешъс" от програмата на "София филм фест" в Пловдив.
Авторът на музиката към филма с 5 номинации за "Оскар" демонстрира създадената от него техника в кино "Лъки синема". При нея ръцете се поставят върху клавишите и се движат огледално една спрямо друга в двете посоки. Българинът, който от 20 г. живее в САЩ, смята да създава композиции, които да се изпълняват по този начин. Умее и да пише отзад напред.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.