
Диана Найденова била уволнена за 15 минути от Нова тв, след като се скарала с Дарина Сарелска, шеф на новините и актуалните предавания в медията, пише жълт седмичник, преписан папагалски от подобни сайтове.
Ето каква е истината.
Лъжа е. Диана Найденова наистина вече не работи за Нова тв, но не е уволнена, а напуска по свое желание. Договорът ѝ с медията изтича още през миналото лято. Въпреки това рубриката ѝ “Карай нататък”, която е част от сутрешния блок “Събуди се”, продължава да се излъчва до средата на януари, обясниха от Нова тв.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.