СПЕКТАКЛИ ЗА ВЪЗРАСТНИ
ВЕЛИКДЕНСКО ВИНО 23.02 (събота) 19.00ч
КОНСТАНТИН ИЛИЕВ
номинация АСКЕЕР 2017 за НАЙ-ДОБЪР СПЕКТАКЪЛ
драма 10+ 65 мин.
режисьор Весела ВАСИЛЕВА номинация АСКЕЕР 2017 за изгряваща звезда
сценография Весела ВАСИЛЕВА и Борислав ТОНЕВ- Бъки
участват: Свежен МЛАДЕНОВ награда АСКЕЕР 2017 за главна мъжка роля и Йордан РЪСИН
ЗАЩОТО НА МАМА ТАКА Й ХАРЕСВА. 10.02. (Неделя) 19.00 ч и 24.02 (неделя) 19.00 ч
от Жолт Пожгай
комедия 120 мин.
режисьор Лилия АБАДЖИЕВА
сценография и костюми Васил АБАДЖИЕВ
превод Нели ДИМОВА
участват: Донка АВРАМОВА-БОЧЕВА
Лиляна ШОМОВА, Мариана ЖИКИЧ, Анатоли ЛАЗАРОВ, Боян МЛАДЕНОВ, Георги ЗЛАТАРЕВ, Йордан РЪСИН, Свежен МЛАДЕНОВ, Христо СТАНЧЕВ
ПОСЛЕДНАТА ТАЙНА 09.02. (Събота) 19.00 ч и 26.02 (вторник) 19.00 ч
НА ФРЕДИ МЕРКЮРИ
ИРИНА ГИГОВА
драма 12+ 90 мин.
режисьор Съни СЪНИНСКИ
сценография и костюми Невяна КАВАЛДЖИЕВА
хореография Мила ИСКРЕНОВА
музикална среда Тодор СТОЯНОВ
участват: Свежен МЛАДЕНОВ, Анатоли ЛАЗАРОВ, Георги ЗЛАТАРЕВ, Мариана ЖИКИЧ, Лиляна ШОМОВА, Донка АВРАМОВА-БОЧЕВА
ОТБЛИЗО. 19.02 (вторник) 19.00 ч
ПАТРИК МАРБЪР
драма 16+ 110 мин.
режисьор проф. Здравко МИТКОВ
художник Невяна КАВАЛДЖИЕВА
участват: Рая ПЕЕВА – ИКАР 2012 за дебют, Боян МЛАДЕНОВ, Роберт ЯНАКИЕВ, Мариана ЖИКИЧ
АЛО, АЛО! 15.02. (Петък) 19.00 ч, ; 22.02. (Петък) 19.00ч
ДЖЕРЪМИ ЛОЙД и ДЕЙВИД КРОФТ
комедия 10+ 110 мин.
режисьор Роберт ЯНАКИЕВ
художник Невена БЕЛЕВА
участват: Свежен МЛАДЕНОВ, Мира ВЪРБАНОВА, Ивет РАДУЛОВА, Лиляна ШОМОВА, Мариана ЖИКИЧ, Анатоли ЛАЗАРОВ, Боян МЛАДЕНОВ, Донка АВРАМОВА-БОЧЕВА, Ивайло ДОБРЕВ, Георги ЗЛАТАРЕВ, Ивайло ДРАГИЕВ, Христо БОТЕВ, Йордан РЪСИН
ВУЙЧО ВАНЬО. 16.02 (събота) 19.00ч
А. П. ЧЕХОВ
драма 12+ 115 мин.
режисьор Григор АНТОНОВ номинация АСКЕЕР 2017 за режисура
художници Борис ДАЛЧЕВ и Михаела ДОБРЕВА
музика Христо НАМЛИЕВ
участват: Свежен МЛАДЕНОВ, Жана РАШЕВА, Роберт ЯНАКИЕВ, Виттория НИКОЛОВА, Георги ЗЛАТАРЕВ, Ивет РАДУЛОВА, Гергана КОФАРДЖИЕВА , Йордан РЪСИН номинация ИКАР 2017 и награда АСКЕЕР 2017 за поддържаща мъжка роля, Боян МЛАДЕНОВ
КВАРТЕТ ЗА ДВАМА 17.02. (Неделя) 19.00 ч
АНАТОЛИЙ КРИМ
комедия 12+ 90 мин.
режисьор Владо ПЕТКОВ
художник Петър МИТЕВ
участват: Роберт ЯНАКИЕВ, Татяна ЗАХОВА, Донка АВРАМОВА-БОЧЕВА, Боян МЛАДЕНОВ
ГОСТУВАЩИ СПЕКТАКЛИ
ЗАПИСКИ НА ЕДИН ЛУД 08.02.( петък) 19.00 Ч
Н.В. ГОГОЛ
комедия 12+ 90 мин.
режисьор Ованес ТОРОСЯН
участват: Георги ГОЦИН, Виктория МИЛАНОВА
МАРТ 12.02 (неделя) 19.00 ч
Режисьор: Ованес Торосян
По текстове на Пьотр Гладилин
Сценография: Добри Чомаков и Иван Пустиняшки
Музика: И.М.А.
Участват: Даниела Маринова и Мартин Радоев
ФЕВРУАРИ 27.02 (сряда) 19.00 ч
Авторски спектакъл на Ованес Торосян
Сценична адаптация: Ованес Торосян
Сценограф: Добри Чумаков и Иван Пустиняшки
Костюмограф: Васил Вита
Музика: И.М.А.
Худ. Осветление: Игнасио Малени
Режисьор: Ованес Торосян
Участват: Таня Манчева, Константин Гечев, Мартин Димитров, Сотир Мелев, Александър Кънев, Крис Атанасов, Анатолий Ставрев, Васил Витанов
СПЕКТАКЛИ ЗА ДЕЦА
СИНБАД И СЪКРОВИЩЕТО 10.02. (Неделя) 11.00 и 12.30 ч
НА СЕДЕМТЕ КРАЛСТВА
ХРИСТО СТАНЧЕВ
6+ 60 мин.
режисьор Христо БОТЕВ
художник Валентин ТОПЕНЧАРОВ
участват:Донка АВРАМОВА-БОЧЕВА, Боян МЛАДЕНОВ, Йордан Ръсин, Георги ЗЛАТАРЕВ, Костадинка АРАТЛЪКОВА, Свежен МЛАДЕНОВ, Мариана ЖИКИЧ, Лиляна ШОМОВА, Виттория НИКОЛОВА
ДЖУДЖЕТО ДЪЛГОНОСКО 09.02. (Събота) 11.00 и 12.30 ч
ЮРИЙ ДАЧЕВ 3+ 60 мин.
режисьор Бисерка КОЛЕВСКА
художник Свила ВЕЛИЧКОВА
музика Михаил ШИШКОВ-син
хореограф Зорница НИКОЛОВА
участват: Боян МЛАДЕНОВ, Лиляна ШОМОВА, Мариана ЖИКИЧ, Свежен МЛАДЕНОВ, Донка АВРАМОВА-БОЧЕВА, Димитър ЗАХАРИЕВ, Костадинка АРАТЛЪКОВА
КОТАРАКЪТ С ЧИЗМИ. 17.02. (Неделя) 11.00 и 12.30 ч
НИНА СТОЙЧЕВА
2+ 60 мин.
режисьор проф. Елена БАЕВА
художник Невяна КАВАЛДЖИЕВА
музика Димитър Вълчев
участват: : Роберт ЯНАКИЕВ, Йордан РЪСИН, Донка АВРАМОВА-БОЧЕВА, Мариана ЖИКИЧ, Ивет РАДУЛОВА, Свежен МЛАДЕНОВ, Христо БОТЕВ, Боян МЛАДЕНОВ, Лиляна ШОМОВА
ЯН БИБИЯН И ДЯВОЛЧЕТО ФЮТ 16.02. (Събота) 11.00 и 12.30 ч
ХРИСТО СТАНЧЕВ
4+ 60 мин.
режисьор Христо БОТЕВ
художници Валентин ТОПЕНЧАРОВ и Мира БЪЧВАРОВА
композитор Георги Георгиев-група „Остава“
участват: Станислав ПЕЕВ, Лиляна ШОМОВА, Роберт ЯНАКИЕВ, Ивет РАДУЛОВА, Христо БОТЕВ, Свежен МЛАДЕНОВ
ВЪЗДУШНАТА ПРИНЦЕСА (премиера) 23.02. (събота) 11.00 и 12.30 ч и 24.02 (неделя) 11.00 и 12.30 ч
режисьор: Любомира Костова
сценограф: Мила Дикалова
драматизация:Венелина Петрова
музика: Емелина Горчева
вокален педагог: Гьорги Георгиев - Антика
участват: Виттория Николова, Йордан Ръсин, Георги Златарев, Мариана Жикич, Снежана Рашева