Рангел Апостолов работеше първо на караулката, а от лятото и на бариерата. С всеки беше готов разговор да захване.
Собственикът на УМБАЛ „Дева Мария“ Семир Абумелих  / в средата/ обявява решението да се открият 40 легла за болни от коронавирус в сградата на бившата Военна болница. До него са зам.директорът по медицинската част  д-р Христо Якимов /вляво/ и управителят на болницата д-р Стефан Касабов. Снимка:Авторът
Доброволци от различни структури на ПП ГЕРБ в Русе от вчера се включиха като санитари или в други дейности на болниците. Снимки: ГЕРБ
Приключи XIІІ Национален ученически конкурс за литературно творчество и журналистика „Стоян Михайловски“
Съветник с положителен тест отмени сесията в Плевен
Ловешката многопрофилна болница "Проф. д-р Параскев Стоянов"

Доверието към ВАР, меко казано, се разклати в Италия и предизвика гневни реакции, след като цели три гола на Алваро Мората във вратата на "Барселона" бяха отменени. В мач от груповата фаза в Шампионската лига каталунците победиха като гост "Ювентус" с 2:0 с голове на Дембеле и Меси. Мората записа хеттрик от отменени голове от позиция на засада

Арсен Венгер, който в момента работи като директор в отдела за развитие на футбола във ФИФА, се обяви против създаването на Европейска суперлига. Според легендарния мениджър на "Арсенал" подобен турнир би заличил английската Висша лига. "Висшата лига сега има превъзходство пред останалите първенства в Европа - коментира Венгер

Щатният досега изпълнител на дузпи в "Челси" Жоржиньо най-вероятно ще бъде лишен от тази привилегия. За това намекна мениджърът Франк Лампард след успеха с 4:0 при гостуването на "Краснодар". Италианският национал пропусна наказателен удар в в 14-ата минута, като това му се случва за втори път от началото на сезона